Poprvé na nejprestižnější výstavě CRUFTS
18. 03. 2019

Poprvé na nejprestižnější výstavě CRUFTS

Po výstavách sice nejezdíme tak dlouho, ale věděli jsme hned, že na tuhle výstavu prostě jednou musíme, ať už jako diváci nebo vystavovatelé. Naše "Chessie" si vyběhala minulý rok hned 2x kvalifikaci na Crufts, tak jsme mohli začít plánovat náš velký sen.
Společnost na této dlouhé cestě nám dělali Lenka Svobodová a Lukáš Balcar (o nich více zde) :)

Vyrazili jsme dříve a strávili celý týden v Anglii. Nejdříve pár dní u mé sestry ve Stoke-on-Trent, kde jsme navštívili místní hospůdky a samozřejmě nějaké ty nákupy :). Tímto jí chci za nás všechny ještě jednou poděkovat za krásně strávený čas a že o nás bylo postaráno.  Zbytek dní jsme byli ve Willingtonu, v blízkosti našich přátel od Border kolií. 

Výstava překonala naše očekávání ve všech ohledech. Konkurence Border kolií byla opravdu silná a jednotlivé třídy velice vyrovnané o to víc si vážíme, že se naše "Chessie" neztratila a probojovala se do užšího výběry. Celková úroveň připravenosti pořadatelů byla na vysoké úrovni, ať už jde o zábavní program pro návštěvníky, velké výstavní kruhy, skvělou atmosféru či svoz návtěvníků od parkoviště přímo k výstavním halám. 

Jsme rádi, že jsme se opět mohli setkat s našimi přáteli od Border kolií, podělit se o zážitky a užít si spousty zábavy.  Byl to pro nás neuvěřitelný týden, z kterého máme spoustu poznatků, nových zkušeností a především krásné vzpomínky :) 

Zde přidáváme fotky z výstavního dne Border kolií od mé nejlepší fotografky Janči :)