Spolupráce

Jana Trnková - FOTOGRAF

www.facebook/jana-trnkova-photography

Pokud hledáte fotografa, který Vám udělá krásné a především profesionální snímky vašich miláčků, tak je to právě má přítelkyně Janča a to především díky jejímu citu, znalostem a zkušenostem s focením psů. Ukázky její práce najdete v odkazu výše.

Veškeré fotografie na webu jsou její práce, takže máme nádherné vzpomínky ze všech společných výstav a dalších akcí.

 

Without Borders - Andrea Taubnerová

www.withoutborders.cz

Od Andrejky máme naši první trikolorní fenku Beatris. Společně s Andrejkou se setkáváme na výstavách a společných akcích, kde jsme měli i tu důvěru parkrát vystavit i její pejsky. Společně jsme si užili psí kemp v Kutné Hoře a také v Ústí nad Orlicí si připravili program s pejsky pro děti na dětském dni.

Andrejka je úžasný člověk, věnuje se s pejsky canisterapii, dogdancingu, poslušnosti atd... a pro nás je nezbytnou součástí našeho života.

 

Gasko Prim - Lenka Svobodová

www.gaskoprim.com

Od Lenky jsme si k Beunce pořídili naši modrobílou "Chessie". S Lenkou nás pojí obrovské přátelství. Díky Lence a jejím dlouholetým zkušenostem jsme se mohli posunout ve znalostech o borderkách zase o kus dál. Lenka je uznávaná chovatelka nejen v Čechách, ale i v zahraničí, drží si úžasnou linii Border kolií, kterou bychom si chtěli vytvořit i my v naší chovatelské stanici, ale víme, že je to velice dlouhá cesta.

Společně objíždíme výstavy, jak v Čechách, tak i v cizině. Lenka vlastní nejen Border kolie, ale do života si s přítelem přivedli i nádhernou fenku Polského honiče Tamka Asanegra, "Tami". Je to úžasné lovecké plemeno. Pokud nevíte, kde si nechat pohlídat během dovolené pejska nebo si ho nechat upravit, případně ho připravit na výstavu a chcete individuální a profesionální přístup, tak právě Gasko Prim můžeme vřele doporučit!

 

Tribona Kennel - manželé Čechovi

www.tribona.cz

S Čechovými nás pojí už dlouholeté přátelství. Pokud Vás zajímá plemeno Shiba, určitě se obraťte právě na ně, nyní vlastní 3 fenky a 1 pejska. Společně navštěvujeme cvičák v České Třebové u Ivety Skalické, společně vyrážíme na výstavy nebo chodíme na společné procházky.

Mimo jiné mají své první dvě fenky od dlouholeté chovatelky shib Jany Halbrštátové Svobodové - chovatelská stanice Prima Nova, která je maminkou právě Lenky Svobodové - Gasko Prim.

  

Kitsuneno Chie - Lukáš Balcar - Handler

www.kitsunenochie.cz

S Lukášem se známe z výstav, vlastní chovatelskou stanici Kitsuneno Chie a především je to profesionální handler.

Pokud nemáte čas s pejskem jezdit po výstavách nebo ho potřebujete kvalitně předvést na výstavě, neváhejte Lukáše kontaktovat.

Napište nám