Plánovaný vrh "B"
25. 12. 2019

Plánovaný vrh "B"

Tak je to tu, jestliže vše půjde podle plánů a všechno dobře dopadne, tak na začátku dubna 2020 bude na světě náš vrh "B"

Pejska jsem vybírali především s perfektními zdravorní výsledky, povahou a který by doplnil naší "Beuš".

Vybrali jsme černobílého pejka jménem C.I.E. C.I.B. Casanova Giacomo Thiwahe "Remi""Remi" patří naší blízké kamarádce Karolíně Horčičkové, která má chovalteskou stanici Winyela. "Remi" je velice kontaktní, společenský a je to naprostý pohodář, kterého jen tak něco nevyvede z míry. Má úspěšně složenou pastevekcou zkoušku HWT, kde prokázal své instinkty a schopnost ovládat stádo ovcí. Už od mala však nejvíce však vyniká na výstavách. Je šampionem České republiky, Slovenska a ChorvatskaVítěz Speciální výstavy, juniorským šampionem České republiky a Slovenska atd.

"Bea" je naše úžasná trikolórní holka, která by se pro nás rozdala. Každého zaujme svou povahou a láskou k lidem. Vyniká především v kynologii, kde má již šest zkoušek z poslušnosti a všeobecně ve všech psích sportech, které jsme si mohli vyzkoušet, nyní se chceme připravit na zkoušky z pasení. Extrémně rychle se vše učí a baví jí jakákoliv činnost s jejími páničky. "Beuš" také má úspěšně absolvovanou doživotní zkoušku z canisterapie. Je to zdraváplnochrupá a exteriérově krásná fena, která se ani na výstavách neztratila a přivezli jsme si už spousty úspěchů. "Beuš" je šampionem Chorvatska a Srbska.  Více informací zde beorlica.cz/Beatris.