Středoevropská a Klubová výstava
01. 09. 2018

Středoevropská a Klubová výstava

 

Po roce jsme opět vyrazili na klubovou výstavu Border kolií BCCCZ do Máchova Mlýna, kam byli již tradičně pozváni rozhodčí z UK. Za ten rok jsme ušli velký kus cesty, přibyl k nám nový člen do smečky a získali jsme mnoho a mnoho zkušeností, které jsou neocenitelné. Byl to velice náročný víkend, obdiv patří především mé přítelkyni, která, i přesto že je v jiném stavu, zvládala fotit "Chessie" a všechny pejsky našich přátel v kruzích.

"Chessie" i přes velkou konkurenci (přihlášeno přes 130 Border kolií) oba dny excelovala a předvedla se naprosto famózně, jsme na ni právem pyšní :)

 

1. 9. 2018

judge: Tracey Wilkinson, UK

  Jr. Champ. Call Me Orlica Gasko Prim (13 months)
Junior class - Excellent (14)

 

2. 9. 2018

judge: Gary Clarke, UK

  Jr. Champ. Call Me Orlica Gasko Prim (13 months)
Junior class - Excellent 3 (13)

 

Výstavu jsme strávili s Andrejkou (CHS Without Borders), chovatelkou od naší "Beuš" a její sestrou. Po delší době jsme spolu mohli strávit společný čas a moc jsme si to užili. Andrejka vystavovala celou svojí 4 člennou smečku a navíc dalšího pejska z jejího odchovu. Velice gratulujeme ke všem úpěchům :) 

Na výstavě jsme také měli tu čest předvést v kruhu dvě úžasné fenky "Blešku" a "Boninku", které patří chovatelce Monice Panznerové. V kruhu to byla radost s oběma fenkami pracovat, o tom vypovýdají krásné známky - Výborná 2, Výborná 3. Gratulujeme a doufáme, že se brzy zase potkáme, byl to hezky strávený společný čas :)

Dále jsme pomohli našim známým vystavit mladou fenečku ve třídě dorostu, která si na svou první výstavu vedla velmi dobře a obdržela slušný posudek. Navíc si v junior handlingu vyběhali úžasné 1. místo ze 13 příhlášených. Tímto jim gratulujeme a přejeme hodně úspěchů na dalších výstavách.