Dětský den v Pivovaru
03. 06. 2018

Dětský den v Pivovaru

Po úspěšně složených zkouškách nás čekal ještě Dětský den v Měšťanském pivovaru v Ústí nad Orlicí. Ve spolupráci s chovatelskou stanicí Without Borders a Gasko Prim jsme měli stánek nejen s našemi trofejemi z výstav a zkoušek, ale i spousty fotek z akcí, kterých jsme se zúčastnili a rádi jsme odpovídali na všechny možné otázky ohledně pejsků.

Děti měly možnost vidět frisbee vystoupení s naší "Beuš" a Andrejky taneční kreace s "Lili" a přijít do blízkého kontaktu s našimi úžasnými pejsky. Samy si mohly pejsky česat, dávat pamlsky, hladit, zkoušet s nimi triky a házet aportek nebo frisbee.

Děti i naši pejsci byli naprosto úžasní, bylo zajímavé sledovat, jak se k sobě hezky chovají. Všichni jsme si to náramně užili a věříme, že jsme rozdali spousty radosti. Chtěli bychom poděkovat dětem a rodičům za krásný přístup k pejskům, Andrejce (Without Borders) za úžasnou společnost, pejsky a její krásné vystoupení, Leni (Gasko Prim), která bohužel nemohla dorazit, za vloženou důvěru a půjčení "Rorky" a "Bruna", kteří mají veliký cit pro děti.